Залізничні перевезення контейнерних вантажів

Залізничні перевезення контейнерів і доставка вантажів.

Один із способів вивозу вантажу або контейнера зі складу замовника і доставки його на контейнерний термінал Одеси або Іллічівська і наступне транспортування на морському судні для перевезення контейнерів є перевезення на залізничному транспорті.

Залізничні перевезення вантажів в контейнерах в даний час є найбільш економічними і безпечним способом доставки в морський порт партії товару наших замовників. Ще істотніше зниження на зниження загальної вартості транспортних послуг приносить фактор наявності поблизу місця розташування складу відвантаження залізничної станції з контейнерним перевалочним комплексом.

В рамках комплексного обслуговування наших клієнтів «від дверей до дверей», при мультимодальному транспортуванні контейнерів і вантажів, транспортно-експедиторська компанія "Марин-Транс ЛТД" надає послуги з перевезення в залізничних вагонах (платформах) контейнерного вантажу, призначеного на експорт з України або транзитом з Росії, Молдови та Придністров'я.

Також, за бажанням клієнта, ми маємо можливість перевести вантаж замовника послуг з міжнародних контейнерних перевезень у відповідному для даного виду товару ж / д вагоні, з подальшою перевалкою всього отриманого вантажу в морський контейнер на перевалочних комплексах контейнерних терміналів морських портів Одеса та Іллічівськ.

Наша транспортно-експедиторська компанія здійснює свою діяльність і в роботі з вантажами, слідуючими у зворотному напрямку вантажопотоку, від наших зарубіжних замовників, імпортом, котрі поступили на міжнародні контейнерні термінали Одеської області. Компанія при оформленні мультимодальної транспортної послуги зробить залізничне перевезення контейнера або вантажу з портів на будь-яку, зазначену нашими партнерами залізничну станцію України, Росії, Молдови та Придністров'я.

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03