Страхование грузов

Страхування вантажів при перевезенні в контейнерах.

Міжнародні контейнерні перевезення вантажів під час транспортування на різних видах транспорту (автомобільний, морський або залізничний) пов'язані з різними ризиковими ситуаціями, в яких стан і якість перевезеного в контейнерах вантажу може бути частково зіпсовано або повністю пошкоджено.

Транспортно-експедиторська компанія "Марин-Транс ЛТД" пропонує свої якісні послуги в сфері страхування контейнерних вантажів, що транспортуються через порти України Одеса та Іллічівськ від різних ризиків під час шляху проходження або зберігання вантажів в контейнерах. Наша компанія, працюючи на ринку контейнерних послуг досить тривалий час здійснює страховку перевезених вантажів в декількох страхових компаніях, умови страхування в яких найбільш ідеальні в плані якості надаваних ними послуг при оптимальній вартості за страхування, а також в надійності виплат при настанні страхових випадків.

Експедиторська компанія "Марин-Транс ЛТД" звільнить наших клієнтів-вантажовідправників від тієї рутинної роботи з пошуку надійної страхової компанії і укладення з ним страхового поліса. Наші фахівці візьмуть на себе весь процес оформлення будь-якого виду страховки вантажу, від повної при мультимодальному вантажоперевезенні, від дверей складу відправника до дверей складу одержувача вантажу, до часткової на будь-якому відрізку шляху проходження вантажу. І при цьому розмір ставки страхової премії, які приємно дивують наших клієнтів залежать від безлічі складових різних факторів, таких як спосіб транспортування (морський, автомобільний або залізничний), виду перевезеного вантажу і його упаковки або тари, кількості перевалочних процесів, супровід і охорона вантажу, що перевозиться .

Фахівці експедиторської компанії "Марин-Транс ЛТД" для всіх майбутніх замовників наших послуг зможуть надати будь-яку інформацію та консультацію по страховці вашого контейнерного вантажу, а також оформлять страховий поліс на вантажі, слідуючі транзитом через центральні українські порти Одеського регіону Іллічівськ та Одеса, за мінімально короткий термін і оптимальну ціну.

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03