Портове експедування вантажів.

Портове експедирування контейнерів і вантажів.

Портове експедирування контейнерів і вантажів.Внутріпортове експедирування вантажів - одна з важливих і складних транспортних послуг, що надається транспортно-експедиторською компанією "Марин-Транс ЛТД". Наша компанія, розташовуючись територіально в безпосередній близькості від Одеського морського торгового порту, має широкі професійні зв'язки з усіма службами та структурними підрозділами, як у порту, так і за його межами.

Маючи великий досвід роботи фахівців з експедиторського відділу і великі зв'язки із стівідорними компаніями, митними та іншими контролюючими органами, складськими організаціями та контейнерним терміналом обширні "Марин-Транс ЛТД" проведе внутріпортове експедирування вантажів наших замовників в мінімально можливий термін і низьку ціну.

Наші послуги з експедирування вантажу в Одеському та Іллічівському морському торговому порту:

  • забезпечення завантаження контейнерів на борт судна або вивантаження на територію портового контейнерного терміналу;
  • організація проведення контрольної перевірки та огляду вантажу в карантинній, митній, санітарній та ветеринарній службі портів;
  • митне оформлення контейнерного вантажу в режимах транзит, експорт та імпорт і його подальша проводка по території порту і терміналу;
  • організація зберігання під митним контролем вантажу на складських майданчиках або на терміналі порту;
  • повний контроль пересування вантажу або контейнера до завантаження, для вивозу з території порту;
  • при необхідності вивантаження вантажу з контейнера, перетарка і перевалка на автомобільний або залізничний транспорт;
  • оформлення товарно-транспортної документації на ввіз і вивіз вантажу або контейнера на / з територію (ї) порту;
  • підбір необхідної контейнерної тари для завантаження вантажів замовника, упаковка і закріплення його в контейнері.

Експедиторські послуги від нашої транспортно-експедиторської компанії не закінчуються в портах України Одеса та Іллічівськ. Маючи велику мережу агентів у великих морських портах світу, ми також, в рамках послуги «від дверей до дверей» проводимо портове експедирування контейнерного вантажу в порту будь-якої держави під повним контролем наших експедиторів. Про весь процес транспортування вантажу в будь-якому морському порту постійно надається інформація для нашого клієнта від регіональних портових експедиторів. Замовивши в нашій експедиторської компанії послугу з портової проводці вашого вантажу, Ви зведете до мінімуму ціну на внутріпортове експедирування контейнерного вантажу, які проходять через українські порти Одеса та Іллічівськ та інших портів світу.

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03