Історія створення

ТОВ "Марин-Транс" Ваш надійний партнер на ринку транспортних перевезень!

Компанія заснована 15 січня 2009 як транспортно-експедиторська компанія, колектив компанії - це молоді, енергійні фахівці, що мають багаторічний досвід роботи з різними видами вантажів та напрямками перевезень будь-яким можливими видом транспорту. Наші менеджери спеціалізуються на не стандартних видах перевезення, вони з радістю підберуть для Вас вигідні варіанти перевезень, навіть для невеликих партій товару.

За час своєї діяльності ТОВ "Марин-Транс" успішно долала всі труднощі, що виникають на шляху її розвитку, завдяки величезному бажанню і цілеспрямованості колективу, а також прагненню постійно розвиватися і своєчасно адаптуватися до змін на ринку вантажоперевезень Україні.

У 2012 році компанія вступила в ТППУ "Торгово-промислової палати України".

У цьому ж році отримали митно-брокерську ліцензію і приєдналася до міжнародних організацій: 3F "Freight Forwarders Family Worldwide Agents Network" Hong Kong (Агентська мережа експедиторів по всьому світу), FIATA "Міжнародна федерація експедиторських асоціацій" Switzerland.

У 2013 році ТОВ "Марин-Транс" почала успішно розвивати авіаперевезення і уклала безліч «партнерських договорів» по ​​всьому світу, що дозволяє компанії сьогодні вільно перевозити вантажі з будь-якої точки світу. Стала представником України у членстві GLF "Global Logistics Family" Great Britain.

У 2014 році вступила в АМЕУ "Асоціації міжнародних експедиторів України".

З 2015 року активно надаємо новий, актуальний на сьогоднішній день на ринку і затребуваний серед наших партнерів сервіс LCL перевезення (перевезення збірних вантажів, вантажу дрібними партіями). Компанія уклала ексклюзивний контракт в Україні з EML (Eastmed Консолідація Лінії LTD) Greece. Консолідаційні склади EML (склади для об'єднання збірного вантажу) охоплюють всі материки. Співпрацюємо з EBB Альянсу (мережа з більш ніж 150 станцій і агентств) і з CGML (Китай Глобальна морська лінія)

                Ми будемо раді бачити Вас нашими партнерами!

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03