Інформація про компанію

ТОВ «Марін-Транс» сучасна, енергійна компанія, наші менеджери мають великий досвід у сфері транспортних перевезень. Основним напрямком діяльності компанії є надання послуг у галузі морських контейнерних перевезень Full Container Load (FCL) і LessContainer Load (LCL), що дає нашим клієнтам можливість возити вантажі як цілими контейнерами (FCL), так і скористатися частиною контейнера для перевезення невеликих партій вантажу ( LCL-перевезення збірного вантажу).

Наші клієнти є основною цінністю компанії. Ми дотримуємося позиції у підтримці довгострокових партнерських відносин з клієнтами! Ми хочемо запропонувати Вам не тільки свої послуги, але і стати для Вас надійним партнером! Пропонуємо Вам спільну подорож з метою створення надійного майбутнього для обох сторін, краще, ніж те, яке кожна із сторін могла б домогтися поодинці.

- Ми пропонуємо комплексні рішення, орієнтовані індивідуально під Вас.

- Для нас важлива повага і довіра наших партнерів. Ми повністю прозора і фінансово стабільна компанія.

- Ми ростемо і розвиваємося разом з Вами.

- Звертаючись в нашу компанію, ми гарантуємо Вам інформаційну підтримку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Менеджери нашої компанії візьмуть на себе вирішення всіх виникаючих питань пов'язаних з перевезенням вантажу. Ми говоримо з Вами на зрозумілій для Вас мові. Ви завжди зможете отримати повну і достовірну інформацію по будь-якому етапі процесу перевезення.

Вам більше не доведеться витрачати свій час на вирішення різноманітних задач, які виникають у процесі перевезення, наші менеджери з радістю Вам у цьому допоможуть. Ми розуміємо, що час для ділової людини на сьогоднішній день є найціннішим ресурсом у досягненні поставлених завдань.

 - Ми постійно розвиваємося, стежимо за всіма інноваціями на ринку транспортних перевезень, розширюємо перелік надаваних послуг для наших партнерів, допомагаємо Вам втілювати в життя і реалізовувати Ваші ідеї.

- Наявність партнерів і консолідаційних складів (склади для збору і відправки вантажу, в т.ч. вантажу дрібних партій) по всьому світу дає нам можливість перевозити вантаж з будь-якої точки земної кулі.

 Ми будемо раді співпрацювати з Вами!

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03