Автомобільні перевезення контейнерних вантажів.

Автомобільні перевезення контейнерів і доставка вантажів.

Автомобільние перевезення контейнерів і вантажів є складовою однієї з основних транспортних послуг при мультимодальному міжнародному транспортуванні контейнерних вантажів наших замовників, до яких немає можливості підвозу в залізничних вагонах.

Транспортно-експедиторська компанія "Марин-Транс ЛТД" пропонує свої послуги з доставки імпортного вантажу в контейнерах з контейнерних терміналів, розташованих в Одеському та Іллічівському морському торговому порту, автомобільним транспортом на склад замовника, який знаходиться в будь-якому населеному пункті України. Наша транспортна компанія також може здійснити перевезення на автотранспорті транзитних контейнерів, які йдуть через дані українські порти в Росію, Молдову і Придністров'я. За бажанням замовника "Марин-Транс ЛТД" має можливість справити перевантаження вантажу з контейнера на портовому перевалочному комплексі на відповідний для такого перевезення автомобіль і доставити вантаж на ваш склад.

Діяльність нашої транспортно-експедиторської компанії полягає не тільки в перевезенні з портів транзиту та імпорту. Ми також займаємося і доставкою на автотранспорті контейнерів і контейнерних вантажів від складів наших замовників в порти Одеса та Іллічівськ для наступного завантаження на судно і морського перевезення в будь-який порт світу.

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03