Порт Іллічівськ

Міжнародний Іллічівський морський транспортний порт

  • i1
  • i2
  • i3
  • i4
  • i6

Міжнародний порт в місті Іллічівськ з'явився на морських торгових картах відносно недавно, коли стало зрозуміло, що основний порт на півдні України Одеський торговий не зможе в майбутньому справлятися з усе наростаючими зовнішньоторговельними операціями і збільшуючимся навантаженням по вантажообігу на своїх причалах. І таким чином в 18 км, уздовж берегової лінії, на південний захід від обласного центру, на Сухому лимані, в січні 1958 року були закладені перші палі нового порту і міста, для того часу які є відділенням Одеського порту і міста супутника Одеси.

Але з часом, розширюючи свої економічні зв'язки, Іллічівський морський порт в 1961 році стає самостійним, одним з найбільшим, що працює круглий рік портом в північно-західному Причорномор'ї. Новий порт на чорному морі і трудівники Іллічівська змогли набагато збільшити вантажообіг через одеський морський вузол між Україною та багатьма країнами світу Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

На сучасному етапі свого розвитку Міжнародний Іллічівський торговий морський порт співпрацює з понад 150 портами з 110 країн світу, здійснює перевантаження вантажів більше 20 млн. тонн на рік: металопрокату, зерна, мінеральних добрив, масел і контейнерів. Комплекси з перевантаження вантажів із суден, оснащені новітнім перевантажувальним обладнанням, простяглися майже на 6 км. і складаються з 28 причалів і контейнерного терміналу. Всі причали і термінали в Іллічівському порту мають високу інфраструктуру - розширену сітку залізничних шляхів та автомобільних доріг, що дозволяє на його території здійснювати швидку перевалку вантажів, що надійшли, в залізничні вагони, автомобільний транспорт, контейнеровози і навпаки на судна для подальших морських перевезень вантажів.

Іллічівський морський порт постійно проводить на своїй території модернізацію та реконструкцію обладнання та поглиблення своєї портової зони та розширення потужностей з перевантаження і перевалці вантажів, у тому числі і небезпечних. Поглиблення дна території порту дозволило у 2009 році заходити на вантажно-розвантажувальні операції всім новим морським контейнерним суднам, що мають осадку більше 14 м, завдовжки понад 300 м, водотоннажністю понад 80 тис. тонн і мають на своєму борту понад 6500 морських контейнерів.

Компанія «Марина-транс» через морський торговий порт Іллічівськ виробляє широкий спектр своїх послуг і комплексне обслуговування своїх клієнтів (від дверей до дверей) по морському транспортуванні вантажів в контейнерах з будь-якого порту світу і подальшої перевалці вантажів у залізничні вагони та автотранспорт замовника. Ми також проводимо перевезення та експедирування вантажів наших замовників в контейнерах по території України, Росії та Придністров'я.

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03