Страхування вантажу

Шановні, партнери!
 
Ви готові зробити свій бізнес краще?
 
ТОВ «Марін-Транс» з радістю Вам у цьому допоможе!
 
Наша компанія постійно розвивається і пропонує своїм партнерам нові види сервісів, піклуючись про гарантії та якість наданих послуг.
 
Нашими послугами користується велика кількість міжнародних компаній, ми особисто знайомі з кожним нашим представником за кордоном, наші партнери стануть Вашими очима і вухами, де б Ваш вантаж не знаходився.
 
Раді повідомити Вам, що наша компанія уклала ексклюзивний контракт з міжнародною страховою компанією "Raetsmarine", Роттердам, Нідерланди.
 
Страхуванню підлягає відповідальність транспортно-експедиторських компаній перед замовником перевезення / власником вантажу за неналежне виконання своїх зобов'язань за договором.
 
Навіщо потрібно страхування відповідальності?
 
Страхування відповідальності вважається ефективним захистом від потенційних збитків!
 
Шлях - непередбачувана частина процесу перевезення, оскільки можливе пошкодження, крадіжка вантажу або інші непередбачені ситуації. Щоб убезпечити себе від таких втрат власники страхують вантаж, а експедитори - свою відповідальність.
 
Вам необхідно перевезти вантаж з Китаю, Туреччини, Азії, Європи, або іншої точки земної кулі?
 
Просто зателефонуйте нам, ми підберемо правильне рішення для Вашого бізнесу і позбавимо Вас від необхідності співпраці з різними перевізниками. Вам більше не доведеться хвилюватися за Ваш вантаж, просто довірте його нам, з нами він в надійних руках.
 
Перевага роботи з ТОВ «Марін-Транс»:
 
- Ми Пропонуємо комплексні рішення, орієнтовані індивідуально під Вас.
 
- Ми повністю прозора і фінансово стабільна компанія.
 
- Страховка Відповідальності в Європейській компанії.
 
- Належимо до наступних асоціацій: ТППУ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА УКРАЇНИ, АМЕУ" Асоціації міжнародних експедиторів України ", Greater China Logistics Network "Мережа експедиторів по всьому світу", Planet Logistic Network "Логістична мережа Східної Азії", FIATA Switzerland "Міжнародна федерація експедиторських асоціацій".
 
- Звертаючись В нашу компанію, ми гарантуємо Вам інформаційну підтримку 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
 
- Ми Говоримо з Вами на зрозумілій для Вас мові. Ви завжди зможете отримати повну і достовірну інформацію по будь-якому етапу процесу перевезення.
 
- Вам Більше не доведеться витрачати свій час на вирішення різноманітних задач, які виникають у процесі перевезення, наші менеджери з радістю Вам у цьому допоможуть. Ми розуміємо, що час для ділової людини на сьогоднішній день є найціннішим ресурсом у досягненні поставлених завдань.
 
- Наявність Партнерів і консолідаційних складів (склади для збору і відправки вантажу, в т.ч. вантажу дрібними партіями) по всьому світу.
 
Ми дорожимо своїм ім'ям і своїми партнерами і пропонуємо Вам розвиватися разом з нами!

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03

 Skype: Marine-Trans