NOGUERA–ASNALOG

NOGUERA LOGOІспанська компанія NOGUERA - ASNALOG - виробник вантажно-розвантажувальних платформ. NOGUERA - ASNALOG розробила і вже більше 10 років створює ексклюзивні, такі, що не мають аналогів, які дозволяють максимально використовувати внутрішній об'єм вантажних контейнерів.
Платформа працює автоматично під контролем оператора і дозволяє переміщати вантажі до 28 тон, забезпечуючи безпеку, а також збереження вантажу та контейнера.

Платформа економить Ваші гроші і час. Ви можете робити вантаження і вивантаження будь-яких типів вантажу максимально швидко, при цьому знижуючи витрати на логістику.

Використовуючи наші платформи Ви зможете практично без обмежень перевозити будь-які вантажі. Наші платформи успішно працюють по всьому світу і застосовуються в широкому спектрі різних виробництв і підприємств.

Нашими покупцями вже стали металургійні підприємства, заводи які спеціалізуються на виробництві труб, виробники виробів з гіпсу, ДСП, кахлю, портові термінали і склади, стивідорні компанії і багато інших.

Бажаєте переглянути демонстраційні відео, де платформи вже економлять гроші виробників, перевізників і споживачів?

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО   САЙТ ВИРОБНИКА

 

Зворотній зв`язок

Зворотній зв`язок

Ваше сообщение было успешно отправлено

 

Marine-Trans Ltd.

Адреса: Україна, м. Одеса, вул Жуковського 2

Тел.: +38 067 517 72 03

 Skype: Marine-Trans